XXII Dainavos šalies muzikos festivalis: nuo orkestrų iki žiūrovo ant jogos kilimėlio

XXII Dainavos šalies muzikos festivalis: nuo orkestrų iki žiūrovo ant jogos kilimėlio

XXII Dainavos šalies muzikos festivalis: nuo orkestrų iki žiūrovo ant jogos kilimėlio

Sugrįžta neatsiejamas vasaros kultūrinis įvykis Alytuje – Dainavos šalies muzikos festivalis, jau 22-ąjį kartą kviesiantis alytiškius ir miesto svečius pasinerti į profesionaliosios muzikos skambesius.

Birželio 16–30 dienomis festivalio rengėjai kvies išgirsti, patirti bei pamatyti šešis koncertus keturiose skirtingose miesto erdvėse.

Festivalio koncertuose išgirsime ne tik alytiškių mylimą Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninį orkestrą „Svajonė“, bet ir didžiuosius Lietuvos orkestrus – kamerinį bei simfoninį pučiamųjų.

Taip pat festivalyje pasirodys šių metų Eurovizijos atrankoje naują skambesį parodžiusi populiariosios klasikos grupė „Il senso”, kamerinis ansamblis „Quattro Patate“ ir į iki šiol Alytuje neregėtą koncertą kvies pianisčių duetas „Piano Phase Project“.

Ar kada nors klausėtės muzikos pušų apsuptyje gulėdami, medituodami? Į tokią patirtį pasinerti kvies „Piano Phase Project“ – pianisčių Monikos Lozinskienės ir Annos Szałuckos (Lenkija/Didžioji Britanija) duetas. Jos atliks Claude’o Debussy, Maurice,o Ravelio, George’o Gershwino, Wolfgango Amadeus Mozarto kūrinius, klausytojus įtrauks į atsipalaidavimo meditacijas, tibetietiškų dubenėlių, lietaus ir vėjo instrumentų skambesius. Šią muzikinę patirtį jos papildys ir muzikantų Kenny Warnerio, Victoro Wooteno, kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio tekstais.

Jau išgyventos ir pasiilgtos arba naujos muzikinės patirtys lauks visų Dainavos šalies muzikos festivalio koncertuose birželio 16–30 dienomis Alytuje! Išsami festivalio programa – jau netrukus.